ŠOLSKO LETO 16/17

TEK 4 MOSTOV – ŠKOFJA LOKA

  1. mesto    Ula Ilar

 

EKIPNO FINALE  MESTNEGA PRVENSTVA V ATLETIKI

Skok v daljino

4. mesto   Žiga Cimperman

5. mesto    Sara Ana Peršin

Skok v višino

3. mesto   Patrik Majcen

Met vortexa

3. mesto   Tia Tomc

4. mesto    Žana Vidic

Suvanje krogle

2. mesto    Kristjan Verbančič

Tek 1000 m

  1. mesto    Ula Ilar

4. mesto   Tevž Ivančič

5. mesto    Lina Ilar

Tek 4 x 100 m

4. mesto    fantje in dekleta

SKUPNO:

2. mesto   dekleta in fantje

 

DP V ATLETIKI – ŽALEC

4 mesto.   Ula Ilar   (tek 1000m) – popravila šolski rekord

9. mesto   Medard Verbinc  (skok v višino)

12. mesto  Blaž Lojk   (tek 600m)

19. mesto   Ema Rutar (skok v višino)

 

DP V AKVATLONU – LJUBLJANA

  1. mesto    Ula Ilar    in Lina Ilar

5. mesto    Nal Ilar

 

MESTNO PRVENSTVO V AKVATLONU

  1. mesto   Ula Ilar

3. mesto   Lina Ilar

3. mesto  Nal   Ilar

 

VELIKI IN MALI ATLETSKI POKAL – maj 2017

VAŠP

Skok v daljino

  1. mesto     Žiga Cimperman

3. mesto   Tia Grbić

4. mesto   Veronika  Žabjek

5. mesto       Erazem Bartol

Skok v višino

  1. mesto       Patrik Majcen
  2. mesto       Lovro Brulec

5. mesto          Neža Istenič

Met vortexa

2. mesto   Žiga Frfolja, Tia Tomc

Suvanje krogle

  1. mesto   Kristjan Verbančič

3. mesto    Uroš  Gajić

4. mesto   Petra  Šivavec

Tek 1000 m 

  1. mesto   Ula  Ilar
  2. mesto   Tevž  Ivančič

4 x 100m

3. mesto    fantje (Bulc, Gajić, Brulec Cimperman)

5. mesto  dekleta  (Knez, Stojko, Istenič, Žabjek)

Skupno

  1. mesto   dekleta in fantje

 

MAŠP

Tek 60 m

  1. mesto  Naja Zgonc

2. mesto  Mai Jaklič Hočevar,  Katja Simčič

Tek 300 m

2. mesto  Danilo Čulić

4. mesto   Robert Praprotnik

Skok v višino

  1. mesto  Medard Verbinc
  2. mesto   Ema Rutar

4. mesto   Iza  Kosi

Skok v daljino

2. mesto   Sara Ana Peršin

Met vortexa

4. mesto   Nina Garafol

Tek 600 m 

1. mesto   Blaž Lojk

5. mesto     Lina Ilar

Skupno

  1. mesto   dečki in deklice

 

MESTNO PRVENSTVO V PLEZANJU

  1. mesto  Jakob Pogačar

 

DP  V LOKOSTRELSTVU NA PROSTEM – Vavta vas

9. mesto  Domen Pavačič

 

TEK TROJK

5. mesto     Ula Ilar, Lina Ilar, Lina Lengar

15. mesto  Nal Ilar, Robi Praprotnik, Blaž Lojk

 

POMLADANSKI MESTNI KROS – TIVOLI

1. mesto  Hugo Hartman Habinc

2. mesto  Ula Ilar

4. mesto   Oskar Težak,  Nal Ilar in Veronika Žabjek

5. mesto  Santeen Golja in Tia Tomc

 

DRŽAVNO PRVENSTVO V KROSU – MARIBOR

4. mesto  Ula Ilar

17. mesto   Nal Ilar

30. mesto  Lina Ilar

 

DRŽAVNO PRVENSTVO V PLEZANJU – Vojnik

  1. mesto  Jakob Pogačar

 

MESTNO PRVENSTVO V ROKOMETU – mlajši dečki

3. mesto

 

ŠPORTNO PLEZANJE – področno tekmovanje

2. mesto     Jakob  Pogačar

 

MESTNO PRVENSTVO V PLAVANJU

  1. mesto Tevž Ivančič   (50 m prosto)

1. mesto Tevž Ivančič  (50 m prsno)

4. mesto  Ula Ilar  (100 m prosto)

5. mesto Nal Ilar  (100 m prosto)

 

NOGOMET – starejši dečki četrtfinale 

3. mesto na turnirju

ROKOMET – starejši dečki  četrfinale državno

3. mesto na turnirju

FINALE V DVORANSKI ATLETIKI – januar 2017

Skok v višino

2. mesto  Medard Verbinc

Tek 60 m

2. mesto   Žiga Cimperman

3. mesto   Naja Zgonc

4. mesto   Hugo Hartman Habinc

 

ROKOMET – starejši dečki

3. mesto na četrtfinalnem turnirju

 

NOGOMET – starejši dečki

1. mesto v Ljubljani

Ekipa: Andraž Masle, Nastja Janković, Žan Kosi, Amar Mahmić, Gašper Češnovar, Gal Berdajs, Tim Erman, Mark Boh, Aleksa Rutović. Dina Velagić

DVORANSKO PRVENSTVO V ATLETIKI – predtekmovanje

Tek 60 m 

1. mesto   Žiga  Cimperman

4. mesto Hugo Hartman Habinc

4. mesto  Sara Ana Peršin

5. mesto   Naja Zgonc

Skok v višino

2. mesto   Ema Rutar

3. mesto   Medard Verbinc

 

STRELJANJE Z ZRAČNO PUŠKO

2. mesto v Ljubljani – ekipno

Jernej Kušar, Matic Goli, Oskar Težak

 

ROKOMET – STAREJŠI DEČKI

1. mesto v Ljubljani

 

TEK NA KRISTALNO PALAČO

2. mesto    Lina Ilar

3. mesto    Nal Ilar

1. mesto  Matic Goli

1. mesto  Lina Lengar

 

LJUBLJANSKI MARATON

14. mesto (1.mesto v Ljubljani)    Nal Ilar

12. mesto (3.mesto v Ljubljani)   Lina Ilar

5. mesto (1. mesto v Ljubljani)  Ula Ilar

33. mesto (7. mesto v Ljubljani)   Lina Lengar

60. mesto  (11. mesto v Ljubljani) Jakob Pogačar

67. mesto (11. mesto v Ljubljani)  Veronika Žabjek

72. mesto (13. mesto v Ljubljani)  Neža Istenič

EKIPNO 19. mesto izmed 76 šol

 

JESENSKI MESTNI KROS – Tivoli

1. mesto    Hugo Hartman Habinc

1. mesto     Ula Ilar

2. mesto    Erazem  Bartol

5. mesto    Tia Knez

 

VERONIKIN TEK – oktober 2016

1. mesto   Ula Ilar

2. mesto   Nal Ilar

4. mesto   Lina Ilar

 

TEK PO MAMUTOVIH POTEH – oktober 2016

9. mesto   Nal Ilar  (l. 2005)

4. mesto   Lina Ilar   (l. 2004)

3. mesto   Ula Ilar     (l. 2003)

 

MALI ATLETSKI POKAL –  september 2016

Tek 60 m

1. mesto  Sara Ana Peršin

2. mesto   Naja Zgonc

Skok v višino

2. mesto    Medard  Verbinc

3. mesto   Brina Mihevc

Met vortexa

1. mesto  Samo Matjaž

3. mesto   Nina Garafol

5. mesto   neja Garafol

Skok v daljino

3. mesto   Rok Masle

5. mesto  Katja Jaklič

Tek 300 m

2. mesto  Danilo Ćulić

Tek 600 m

1. mesto   Blaž Lojk

2. mesto  Nal Ilar

4. mesto   Lina Ilar

Skupno

2. mesto   učenci

2. mesto  učenke

 

VELIKI ATLETSKI POKAL – september 2016

Tek 60 m

1. mesto   Hugo Hartman  Habinc

5. mesto   Tia  Knez

Tek  300m 

4. mesto  Aneja  Popović

Skok v višino

3. mesto   Lovro  Brulec

4. mesto   Neža  Istenič

Skok v daljino

2. mesto   Žiga  Cimperman

4. mesto   Veronika  Žabjek

Suvanje krogle

2. mesto  Kristjan Verbančič

4. mesto   Petra  Šivavec

Met vortexa

4. mesto   Melisa  Ljubijankić

Tek 1000m

1. mesto   Ula  Ilar

Štafeta 4 x 100 m

1. mesto učenci

2. mesto  učenke

Skupno

1. mesto  učenci

2. mesto  učenke

 

DRŽAVNO PRVENSTVO V GORSKEM TEKU ZA OŠ

11. mesto – NAL ILAR (v kategoriji 2004 in 2005 letnikov)

 

ODPRTO ŠOLSKO PRVENSTVO V TEKU – ŽALEC 2016

1. mesto   LINA ILAR (2004)

1. mesto  NAL ILAR  (2005)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen.