KORONA VIRUS

Upam, da vam je spletna stran v pomoč, celo kak film s športno vsebino si lahko pogledate.

No, pa smo spet doma. Kljub obljubam vlade, da se bodo šole zapirale zadnje. Kako naj jim človek še kaj verjame?

V tem času, ko smo bili v šoli, smo delno uspeli dvigniti raven telesne pripravljenosti naših učencev. Delno, pravim. Kljub obljubam, da so doma telovadili, je nivo njihovih sposobnosti drastično padel. Težave so pri sami fizični moči, da ne govorimo o vzdržljivosti. Tudi sami učenci so priznali, da doma niso bili pretirano aktivni.

Upam, da bomo res doma samo en dober teden, ker jim ničesar več ne verjamem. Lahko si preberete tale prispevek, kako naj bi se izvajal šport v času epidemije.

Kdo je športna “stroka”, ki svetuje vladi?
Več kot četrtina otrok se ni vrnila v športne klube
Učence bomo spodbujali, da se čim več gibljejo v naravi, predvsem tečejo in hodijo v hrib, da izboljšajo svojo vzdržljivost.

Starši, apeliram na vas, da jih spodbujate.

Se beremo.