ŠOLSKO LETO 15/16

TEK 4 MOSTOV – ŠKOFJA LOKA, 11. 6. 2016

1. mesto    Ula Ilar

2. mesto   Lina Ilar

 

DRŽAVNO ATLETSKO PRVENSTVO – KOPER 2016

Tek 600m

11. mesto   Ula Ilar (popravila šolski rekord)

Tek 300m

6. mesto  Jan Jenko

2. mesto  Tadej Grum

Suvanje krogle

9. mesto   Tamara Jošić

1. mesto   Tadej Grum

Tek 60 m

3. mesto   Tadej Grum

 

DRŽAVNO PRVENSTVO V AKVATLONU – KODELJEVO  2016

1. mesto   Ula Ilar   (MDE)

8. mesto   Lina Ilar  (MDE)

1. mesto   Nal Ilar   (NMDI)

5 mesto      Lun Ilar (NMDI)

 

FINALE EKIPNEGA PRVENSTVA V ATLETIKI – stadion ŽAK

Tek 300 m 

1. mesto  Jan Jenko

Met vortexa

3. mesto  Nik Lampič

Suvanje krogle

3. mesto  Klemen Šubic

Skok v višino

1. mesto  Ana Fortuna

Tek 1000 m

3. mesto  Ula Ilar

Štefeta 4×100 m

1. mesto     fantje  (Hartman, Jaklič, Jenko Kreft)

SKUPNO:

1. MESTO FANTJE – mestni prvaki Ljubljane 2016

5. MESTO  DEKLETA

 

MESTNO PRVENSTVO V AKVATLONU – maj

1. mesto   Ula Ilar

2. mesto   Lina Ilar

 

DRŽAVNO ZUNANJE LOKOSTRELSKO PRVENSTVO – Ljutomer

4. mesto   Domen  Pavačič

 

VELIKI IN MALI ATLETSKI POKAL – maj 2016

MAŠP –  mali atletski pokal (skupina D)

Tek 60 m 

3. mesto   Pandel Grega

3. mesto  Naja Zgonc

Skok v višino

2. mesto   Patrik Majcen

3. mesto   Lucija Lohkar

5. mesto  Gaj Elikan

Met vortexa

1. mesto   Gal Berdajs

2. mesto  Sandra Vojvodić

Skok v daljino

5. mesto  Tim Veber

Tek 300 m 

3. mesto  David  Lapanja

Tek 600 m 

1. mesto  Erazem Bartol

3. mesto   Oskar Težak

3. mesto  Ula Ilar

4. mesto  Lina Ilar

SKUPNI REZULTAT:

2. mesto učenci in učenke

 

VAŠP – veliki atletski pokal (skupina D)

Tek 60 m 

2. mesto  Gašper Kreft

3. mesto  Zala Mlakar

Met vortexa

1. mesto  Nik  Lampič

5. mesto  Gaia Primic

Skok v daljino

2. mesto   Žiga Cimperman

4. mesto  Matevž  Jaklič

5. mesto  Veronika Žabjek

Skok v višino

2. mesto  Neža Istenič

4. mesto  Ana Fortuna

Suvanje krogle

1. mesto  Jošić Tamara

Tek 300 m 

1. mesto  Jan Jenko

3. mesto  Aneja Popović

5. mesto  Tim Židan

5. mesto  Neža  Božič

Tek 1000 m

5. mesto Tevž Ivančič

Štafeta 4×100 m 

1. mesto  OK 1

2. mesto  OK 1

4. mesto  OK 2

SKUPNI REZULTATI:

2. mesto učenci in učenke

Obe ekipi sta se uvrstili med 8 najboljših šol v Ljubljani.

 

DVORANSKI HOKEJ – MESTNO PRVENSTVO

1. mesto SDI

 

TEK TROJK

5. mesto  Ula Ilar, Lina Ilar, Neža Istenič

 

ROKOMET MDE – mestno prvenstvo

4. mesto

 

POMLADANSKI MESTNI KROS-TIVOLI (APRIL)

učenke 2009:  1. mesto  Sandra Gajić

učenci 2005: 3. mesto  Nal Ilar

učenke 2004: 3. mesto Lina Ilar

učenci 2003: 1. mesto Erazem Bartol

učenke 2003: 2. mesto Ula Ilar

učenke 2002: 1. mesto Aneja Popović

5. mesto Tia Knez

učenke 2001: 3. mesto Tamara Jošić

učenci 2001: 4. mesto Jan Jenko

 

DRŽAVNO PRVENSTVO V PLEZANJU – FINALE

3. mesto   Jakob Pogačar

LOKOSTRELSTVO  NA PROSTEM – PODROČNO

5. mesto   Domen Pavačič

ROKOMET – POLFINALNI TURNIR

3. mesto starejši dečki

PODROČNO TEKMOVANJE V ŠPORTNEM PLEZANJU   – ŠENČUR

1. mesto   Jakob Pogačar (mlajši učenci brez licence)

PLAVANJE

1. mesto  Tevž Ivančič (nekategorizirani)

3. mesto   Lina Ilar  (kategorizirani)

 

LOKOSTRELSTVO

1. mesto Šolsko DP – Domen Pavačič

3. mesto Absolutno DP – Domen Pavačič

 

ROKOMET

– zmaga na četrfinalnem turnirju – uvrstitev na polfinalni turnir

 

DVORANSKO PRVENSTVO V ATLETIKI- finale

Skok v višino

2. mesto   Patrik Majcen

Tek 60 m

4. mesto   Gašper Kreft

 

DVORANSKO PRVENSTVO V ATLETIKI- predtekmovanje

Skok v višino

1. mesto  Patrik Majcen

Tek 60 m

3. mesto  Grega Pandel

4. mesto  Gašper Kreft

 

PODROČNO TEKMOVANJE V LOKOSTRELSTVU – GOLI LOK

1. mesto  Domen Pavačič

 

MESTNO PRVENSTVO V STRELJANJU Z ZRAČNO PUŠKO

1. mesto  (posamezno)  Nika Vadnjal

2. mesto (posamezno) Anja Mihorko

2. mesto (ekipno) Vadnjal, Mihorko, Jošić

3. mesto (ekipno)  Jenko, Težak Goli

 

MESTNO PRVENSTVO V ROKOMETU ZA STAREJŠE UČENCE

1. mesto

Ekipa: Vid Švigelj, Matjaž Jaklič, Domen Baranja, Aljaž Frfolja, Lovro Brulec, Aljaž Truden, Maks Vadnjal, Tim Židan, Amar Mahmić, Nik Širovnik, Klemen Šubic, Nejc Pirc, Armin Džambić, Jan Jenko, Nik Širovnik

MESTNO PRVENSTVO V FLOORBALLU ZA MLAJŠE UČENCE

1. mesto

Ekipa: Robi Praprotnik, Anže Šiftar, Jon Baus, Tilen Doljak, Matic Goli, David Lapanja, Tim Erman, Oskar Težak

JESENSKI MESTNI KROS – TIVOLI

4. mesto   Erazem Bartol

5. mesto Oskar Težak

2. mesto  Ula Ilar

2. mesto Aneja Popović

4. mesto Jošić Tamara

1. mesto Hugo Hartman Habinc

4. mesto Žiga Cimperman

2. mesto Jan Jenko

 

20. LJUBLJANSKI MARATON

4. mesto    Ula Ilar

8. mesto    Lina Ilar

15. mesto   Oskar  Težak

 

7. VERONIKIN TEK -Odprto prvenstvo občine Kamnik

1. mesto  Nal Ilar (letnik 2005)

4. mesto Lina Ilar (letnik 2004)

1. mesto  Ula Ilar  (letnik 2003)

4. mesto  Jan Jenko

6. mesto  neža Istenič

7. mesto  Tamara Jošić

8. mesto  Veronika Žabjek

 

GOLF

1. mesto v Ljubljani   Vid Jože Potočar

2. mesto na DP            Vid Jože Potočar

 

MAŠP – mali atletski pokal (september)

Skok v višino

1. mesto      Patrik Majcen

4. mesto      Erazem Bartol

Met vortexa

3. mesto      Gal Berdajs

5. mesto      Samo Matjaž , Sandra Vojvodić

Tek 600m

2. mesto     Oskar Težak , Ula Ilar (popravila šolski rekord)

5. mesto    Lina Ilar

Skok v daljino

3. mesto     Tina Kobal Lužar

Skupna uvrstitev:  oboji so osvojili 2. mesto v skupini D

VAŠP – veliki atletski pokal (september)

Skok v višino

5. mesto      Andraž Bulc, Lovro Brulec

Met vortexa

2. mesto      Nik Lampič

3. mesto     Alen Lalić

5. mesto     Urša Moškrič

Skok v daljino

1. mesto      Jan Jenko

2. mesto      Gašper Kreft

5. mesto     Veronika Žabjek

Tek 60 m 

5. mesto      Vid Švigelj

4. mesto      Zala Mlakar

Tek 300m

5. mesto     Matevž Jaklič, Aneja Popović

Suvanje krogle

2. mesto     Klemen Šubic

1. mesto     Tamara Jošić

Štafeta 4 x 100m

2. mesto     Švigelj, Židan, Kreft, Jenko

3. mesto    Jošić, Istenič. Popović, Mlakar

Skupna uvrstitev:  fantje   1. mesto  (2. mesto v Ljubljani)

dekleta 3. mesto  (5. mesto v Ljubljani)

En odziv na “ŠOLSKO LETO 15/16”

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen.