Šolsko leto 14/15

MAŠP – mali atletski šolski pokal (september)

Vortex  

1. mesto  Melisa Ljubijankić

2. mesto  Gaia Primic

3. mesto  Žana  Vidic

300 m

3. mesto  Aneja  Popović

600 m 

2. mesto   Ula Ilar

Skupno

3. mesto ekipno učenci

1. mesto ekipno učenke

 

VAŠP – veliki atletski šolski pokal (september)

60 m

1. mesto  Aleksandar Gajić

2. mesto  Erik Slemenšek

3. mesto Armin Ćatić

Skok v višino

1. mesto  Jon Terbec Krajnik

1. mesto Klara Videmšek

3. mesto Isabela Carl Urbanija

Met vortexa

3. mesto  Lan Grbić

Skok v daljino

3. mesto  Jan Jenko Ranković

Suvanje krogle

1. mesto  Edi Šabotić

1. mesto Josić Tamara

3. mesto Ana Podobnik

Tek 1000 m

1. mesto Dorian Bulić

Štafeta 4 x 100 m

1. mesto

Skupno

1. mesto ekipno učenci

3. mesto ekipno učenke

 

DRŽAVNO EKIPNO ATLETSKO PRVENSTVO – Slovenj Gradec

Ekipo so sestavljali: Aleksandar Gajić, Erik Slemenšek, Armin Ćatić, Žan Fistrovič, Dorian Bulić, Martin Bohinc, Maks Jan Mirnik, Jan Jenko Ranković, Jon Terbec Krajnik, Rok Hrovatin, Ibrahim Majetić, Edi Šabotić, Nik Lampič, Blaž Pintar. Urban Steinberger.

Skok v daljino

2.  mesto Maks Jan Mirnik  (529cm)

Skok v višino

4. mesto Jon Terbec Krajnik (171cm)

Tek 60 m

3. mesto  Aleksandar Gajić (7.85s)

Suvanje krogle

1. mesto Edi Šabotić (12.41m)

Štafeta 4×100

2. mesto

Končni rezultat

2. mesto   – 15657 točk (98 točk je zmanjkalo do naslova)

 

GOLF

3. mesto Vid Jože Potočar

 

BADMINTON

1. mesto na mestnem prvenstvu – Ian Spiller

1. mesto na državnem prvenstvu – Ian Spiller

 

JESENSKI MESTNI KROS

2. mesto Ula Ilar

3. mesto Jan Jenko Ranković

Skupno

1. mesto ekipno učenci

3. mesto ekipno učenke

 

DVORANSKA ATLETIKA

2. mesto tek  60 m – Aleksandar Gajić (nov šolski rekord – 7.58 s)

 

STRELJANJE Z ZRAČNO PUŠKO

2. mesto ekipno učenci

1. mesto  – Manca Mihorko

3. mesto – Nika Vadnjal

1. mesto ekipno učenke

 

DP V BIATLONU

2. mesto – Jan Jenko Ranković

3. mesto – Oskar Težak

 

FLORBALL

1. mesto na mestnem prvenstvu starejši učenci

 

ROKOMET 

1. mesto na mestnem prvenstvu starejši učenci – uvrstitev v                           četrfinale državnega prvenstva

1. mesto na četrfinalnem turnirju – uvrstitev na                                                        polfinalni turnir državnega prvenstva

2. mesto na polfinalnem turnirju DP (žal se nismo uvrstili na finalni turnir

2. mesto v Ljubljani – mlajši dečki

 

PLAVANJE

2. mesto – Tevž Ivančič (50 m prosto)

 

POMLADANSKI MESTNI KROS

1. mesto – Ula Ilar

3. mesto – Hugo Hartman Habinc

2. mesto – Jan Jenko Ranković

3. mesto – Tamara Josić

 

MAŠP – mali atletski pokal (maj)

Skok v višino

3. mesto  Lovro Brulec

Skok v daljino

3. mesto  Žiga Cimperman

300 m

2. mesto Hugo Hartman Habinc

1. mesto  Aneja Popović

Vortex

2. mesto  Melisa Ljubijankić

600 m

2. mesto  Ula Ilar

VAŠP – veliki atletski pokal (maj)

60 m 

1. mesto   Aleksandar Gajić

2. mesto  Erik Slemenšek

Skok v višino

1. mesto Jon Terbec Krajnik

2. mesto  Rok Hrovatin

2. mesto  Klara  Videmšek

Vortex

2. mesto  Lan Grbić

Skok v daljino

1. mesto   Tim Židan

Suvanje krogle

1. mesto  Edi Šabotić

1. mesto  Jošić Tamara

1000 m

3. mesto   Jan Jenko

4 x 100 m 

1. mesto  Ćatić, Slemenšek, Terbec, Gajić

3. mesto  Jošić, Mlakar, Bogdanić, Petrič

SKUPNO

2. mesto  mlajši učenci

1. mesto mlajše učenke

1. mesto starejši učenci

2. mesto starejše učenke

 

AKVATLON

2. mesto  Ula Ilar – MDE

 

FINALE MESTNEGA PRVENSTVA V ATLETIKI ( NAJBOLJŠIH OSEM ŠOL V LJUBLJANI)  – 27. 5. 2015

60 m

1. mesto  Aleksandar Gajić  – 7.45 s  – nov šolski rekord

Skok v višino

2. mesto  Jon Terbec Krajnik

1. mesto  Klara Videmšek

Suvanje krogle

1. mesto  Edi Šabotić

4 x 100m

1. mesto  Čatić, Slemenšek, Terbec, Gajić – nov šolski rekord

SKUPNO

1. MESTO     fantje  16642 točk

5. MESTO dekleta  13472 točk

 

DRŽAVNO PRVENSTVO V ATLETIKI – KOPER

 Štafeta 4 x 100 m

1. mesto    46.83s (Ćatič, Slemenšek, Terbec, Gajić)

Tek 60 m

5. mesto  Aleksandar Gajić  7.31 s

8. mesto Erik Slemenšek    7.47 s

Suvanje krogle

8. mesto   Edi Šabotić    12.55 m

19. mesto Tamara Jošić   9.08 m

Tek 300 m 

21. mesto Aneja Popović  54.32 s

 

DRŽAVNO PRVENSTVO V AKVATLONU

1. mesto     Ula Ilar  (MDE)

2. mesto  Nal Ilar (NMDI)

 

TEK ŠTIRIH MOSTOV – ŠKOFJA LOKA

1. mesto   Ula Ilar  (6. in 7. razred)

 

 

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen.